En del av Stockholms stad

Kontakta TioTretton

Vill du kontakta TioTretton kan du mejla oss på tiotretton@stockholm.se eller ringa (under våra öppettider) 08-506 202 92

VI SOM JOBBAR PÅ TIOTRETTON:

Kom och prata med oss på TioTretton eller mejla:

Johannes Sjögerén, enhetsassistent
johannes.sjogeren@stockholm.se

Karin Jonsson, bibliotekspedagog
karin.lava.jonsson@stockholm.se

Amanda Stenberg, bibliotekspedagog
amanda.stenberg@stockholm.se

Natalia Tapia Pardo, bibliotekspedagog
natalia.tapia.pardo@stockholm.se

Oskar Ekman, bibliotekspedagog
oskar.ekman@stockholm.se

Kristina Borg, bibliotekspedagog
kristina.borg@stadsteatern.stockholm.se

Emma Tolander, bibliotekspedagog
emma.tolander@stockholm.se

Gonzalo Vargas, bibliotekspedagog (tjänstledig)
gonzalo.vargas@stockholm.se

Tove Möller, bibliotekspedagog (tjänstledig) 
tove.moller@stockholm.se

STUDIEBESÖK

Är du intresserad av att veta mer om TioTrettons verksamhet? Boka ett studiebesök hos oss!

Pris: Vi tar 1500 kronor (exklusive moms) för ett studiebesök.
Hur: Maila: Amanda Stenberg

Vi vill att ni ska få ett så bra besök som möjligt så berätta gärna för oss innan besöket om ni är särskilt intresserade av någon del av vår verksamhet.

Välkomna!