×
En del av Stockholms stad

Kontakta TioTretton:

Tel: 08-506 202 92
E-post: tiotretton@stockholm.se

Vi som jobbar på TioTretton:

Karin Jonsson, bibliotekspedagog
karin.lava.jonsson@stockholm.se

Amanda Stenberg, bibliotekspedagog
amanda.stenberg@stockholm.se

Natalia Tapia Pardo, bibliotekspedagog
natalia.tapia.pardo@stockholm.se

Oskar Ekman, bibliotekspedagog
oskar.ekman@stockholm.se

Kristina Borg, bibliotekspedagog
kristina.borg@stadsteatern.stockholm.se

Emma Tolander, bibliotekspedagog
emma.tolander@stockholm.se

Tove Möller, bibliotekspedagog (tjänstledig) 
tove.moller@stockholm.se

Administrativ personal och ledning

Johannes Sjögerén, enhetsassistent
johannes.sjogeren@stockholm.se

Markus Tommyson Keiland, biblioteksinformatör
markus.keiland@stockholm.se, 072-584 80 26

Maria Mårsell, biträdande litteratur- och bibliotekschef
maria.marsell@stockholm.se, 076-82 53 512

Åsa Mårtensson, litteratur- och bibliotekschef
asa.martensson@stadsteatern.stockholm.se, 076-82 53 214

STUDIEBESÖK

Är du intresserad av att veta mer om TioTrettons verksamhet? Boka ett studiebesök hos oss!

Pris: Vi tar 1500 kronor (exklusive moms) för ett studiebesök.
Hur: Maila: Amanda Stenberg

Vi vill att ni ska få ett så bra besök som möjligt så berätta gärna för oss innan besöket om ni är särskilt intresserade av någon del av vår verksamhet.

Välkomna!