En del av Stockholms stad
Parkteatern

Kontakta Parkteatern

Publikfrågor: 08-506 20 200 

Sissela Kyle
Konstnärlig ledare och verksamhetschef 

Isabella Roos, verkställande producent
isabella.roos@stadsteatern.stockholm.se
0739-730 811

Jennifer Lee, producent
jennifer.lee@stockholm.se
0739-730 426

Johan Attermark, teknisk chef
johan.attermark@stadsteatern.stockholm.se
073-9730307

Olof Carlsson, teknisk samordnare
olof.carlsson@stadsteatern.stockholm.se
076-1294498

Daniel Reinhammar, verksamhetsassistent inriktning kommunikation
daniel.reinhammar@stadsteatern.stockholm.se
076-1291969

Myrna Samuelsson, verksamhetsassistent inriktning teknik/produktion
myrna.samuelsson@stadsteatern.stockholm.se
076-1293595